Кисилевський Дмитро Давидович

Директор з корпоративних відносин промислової компанії Інтерпайп. Двічі входив в топ-10 кращих директорів з комунікацій в Україні. Випускник британської програми CIPR (2009) та Української школи політичний студій (2017). Вільно володію англійською, українською та російською мовами. Організатор інженерного фестивалю Техфест, освітніх програм з мехатроніки, координатор волонтерського штабу допомоги співробітникам, мобілізованим в ЗСУ.

Illustration
icon

Цінності

Відповідальність: знаю і розумію, чим живе місто, його ритм, турботи та потреби. Чесний професіонал: неодноразово здобував визнання колег. Відкритість, наполегливість, оптимізм.

icon

Цілі

Заможна сильна країна. Здорова та освічена нація. Комфортна країна. 

icon

Соціальна відповідальність

Я – в команді Президента України Володимира Зеленського, команді чесних і порядних людей, які йдуть на вибори, щоб підтримати курс Глави держави та добитися кардинальних і рішучих змін у країні.

Програма

  • 01. Скасуємо депутатську недоторканністьВведемо механізм відкликання депутатів, які втратили довіру виборців.

  • 02. Запустимо програму нової індустріалізації країниВідкриття нових виробництв дасть потужний поштовх для зростання заробітних плат та поверне заробітчан додому.

  • 03. Переведемо більшість державних послуг в онлайнЧерги за паперовими довідками мають залишитися в минулому.

  • 04. Підтримаємо створення нових рекреаційних зонСтворення нових рекреаційних зон, яких потребує місто та його промислові райони, створимо для жителів Лівобережжя комфортні умови для роботи, відпочинку та творчого розвитку особистості.

  • 05. Ініціюємо програму реконструкції об’єктів інфраструктуриІніціюємо програму реконструкції об’єктів інфраструктури, котрі найбільш важливі для громадян, в першу чергу — доріг, прибудинкових територій та систем освітлення вулиц.

  • 06. Ініціюємо програму розвитку закладів охорони здоров’яЗабезпечимо якісне медичне обслуговування і зробимо новітнє медичне обладнання доступним для населення.


Зв’язатись за телефоном+38 067 481 23 84

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності